U bent hier

Home

Contact

Zonnewende

Organisatie voor Bijzondere Jeugdzorg

Pannestraat 43A

8630 VEURNE

058/33.20.30

zonnewende@ocmw-veurne.be

 

De leefgroepen zijn bereikbaar via het algemeen nummer of hun respectievelijk mailadres:           

paviljoen1@ocmw-veurne.be

paviljoen3@ocmw-veurne.be

paviljoen4@ocmw-veurne.be

tck@ocmw-veurne.be

 

Volgende medewerkers bereikt u via dit adres:

Directeur Sofia Feys: sofia.feys@ocmw-veurne.be

Administratief medewerkster Nadine Deruytter: nadine.deruytter@ocmw-veurne.be

Orthopedagoge Ann Vandecandelaere: ann.vandecandelaere@ocmw-veurne.be

Psychologe en kwaliteitscoördinator Mony Dekeuninck: mony.dekeuninck@ocmw-veurne.be

Eerste begeleider Tilly Delrue: tilly.delrue@ocmw-veurne.be

 

 

Grotere kaart weergeven