U bent hier

Home

Contact

Zonnewende

Organisatie voor Bijzondere Jeugdzorg

Pannestraat 43A

8630 VEURNE

058/33.20.30

zonnewende@veurne.be

 

De leefgroepen zijn bereikbaar via het algemeen nummer of hun respectievelijk mailadres:           

paviljoen1@veurne.be

paviljoen3@veurne.be

paviljoen4@veurne.be

tck@veurne.be

 

Volgende medewerkers bereikt u via dit adres:

Directeur Sofia Feys: sofia.feys@veurne.be

Administratief medewerkster Nadine Deruytter: nadine.deruytter@veurne.be

Orthopedagoge Ann Vandecandelaere: ann.vandecandelaere@veurne.be

Psychologe en kwaliteitscoördinator Mony Dekeuninck: mony.dekeuninck@veurne.be

Projectmedewerker Eline Maekelberg: eline.maekelberg@veurne.be 

Eerste begeleider Tilly Delrue: tilly.delrue@veurne.be

Grotere kaart weergeven